Vermikompostér Urbalive | antracit

Kód: 276
Tip
Značka: Plastia
3 539 Kč
Skladem (2 ks)

Vermikompostér Urbalive zázračný pomocník pro kompostování doma.

Pracovité žížaly ve vermikompostéru Urbalive přemění rostlinné zbytky z vaší domácnosti na vermikompost a žížalí čaj. Děje se tak spořádaně a zaručeně bez zápachu. Nejen, že zužitkujete cenou surovinu, ale navíc získáte vysoce kvalitní organické hnojivo pro pěstování pokojových i venkovních rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostér je sestaven z kompostovacích pater, ve kterých pracují žížaly a vzniká v nich vermikompost, a z nádoby, do které odtéká žížalí čaj.

Elegantní nohy vermikompostéru jsou ze dřeva s certifikací FSC, která dosvědčuje jeho ekologické pěstování a zpracování.

Vermikompost obsahuje účinné enzymy a přírodní růstové hormony. Přidává se k zemině do květináčů a truhlíků. Žížalí čaj je vynikající tekuté hnojivo obsahující vysoké množství živin a enzymů, které pomáhají rostlinám růst a udržovat je odolné vůči nemocem a škůdcům.

Pracovité žížaly ve vermikompostéru Urbalive přemění rostlinné zbytky z vaší domácnosti na vermikompost a žížalí čaj. Získáte tak vysoce kvalitní organické hnojivo pro pěstování pokojových i venkovních rostlin.

Moderní podobu vermikompostéru navrhl český designér Jiří Pelcl. Vermikompostér Urbalive je opravdovým designovým kouskem, který se pyšní oceněním RedDot Design Award i Good Design.


Kde si můžete pořídit žížaly do vermikompostéru? Zajděte si k sousedům. Kdo přesně ve Vašem okolí kompostuje a může Vám nabídnout násadu žížal, najdete na: www.mapko.cz.

Nebo si můžete zakoupit a osobně vyzvednout kalifornské žížaly přímo u jejich chovatele. Bližší informace najdete na: www.vermikompostovani.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Vermikompostéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.65 kg
Typ: kompostér
Barva: antracit
Výška: 60.5 cm
Šířka: 50.5 cm
Hloubka: 38 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Značka Plastia vznikla v roce 1993, aby dala jméno výrobnímu a tvůrčímu programu stejnojmenné firmy, která si drží svoji tradici více jak 25 let. Společnost Plastia byla založena na principech nejlepších tradic evropského rodinného podnikání. Základem jejího úspěchu je výroba a tvorba širokého sortimentu komponentů a výrobků z plastických hmot. Jedná se čistě o české výrobky, přímo z krásné Vysočiny.
K hlavním přidaným hodnotám výrobního programu značky Plastia patří silný důraz na originální užitný design, variabilita a modulárnost jednotlivých produktových značek a opravdový respekt ke všemu živému. Nedílnou součástí aktivit této divize je propracovaný systém společenské odpovědnosti zaměřený na pomoc dětem, ochranu přírody a trvale udržitelný rozvoj.

#showmore#

Slovy firmy: ,,Naše produkty vyvíjíme s ohledem na rostliny a vše živé. Jsou užitečné jak pro člověka, tak pro přírodu. Po každé sezóně je snadno rozeberete, vyčistíte a připravíte na další jaro. I to prodlužuje výrobkům život.''

Plastia věří v silná lokální partnerství, dodavatele si pečlivě vybírají a preferují ty z ČR. Díky vermikompostérům z řady Urbalive minimalizují odpady. Kompostování je vášní i součástí životního stylu. Jedná se o výrobky pro udržitelný život a budování láskyplného vztahu k přírodě cestou životního stylu.

Design a život v souladu s přírodními principy. Díky Urbalive by Plastia se život ve městech zazelená. Přináší výrobky, které usnadňují cestu k přírodě, zdravému životnímu stylu a udržitelnosti přírodních zdrojů. Pěstování rostlin a domácí kompostování se stává přirozenou součástí života i v těch nejrušnějších metropolích. A navíc výrobky Urbalive by Plastia mají styl! Pocházejí z ateliérů nejlepších českých designérů a do vašeho domova vnesou nadčasový šmrnc.

Nebojte se vyzkoušet něco nového.