Právě probíhá LIKVIDACE SKLADU !! Všechno zboží za velkoobchodní ceny! Při větším odběru možná sleva. Doprava zdarma na vše nad 500 Kč !!

Plecháček Almara Soap

Kód: 1923
Značka: Almara Soap
349 Kč –14 %
Plecháček Almara Soap
349 Kč –14 % 299 Kč
Skladem
Smaltovaný hrníček s logem Almara Soap.

Milujeme smaltované nádobí a plecháčky obzvlášť. Hodí se především na cestování, kemping, pobyty v přírodě a na chatě, protože tak nějak zapadají do horského a venkovského stylu a navíc díky lehkosti a odolnosti materiálu se snadno přenáší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myslíme si, že každý by měl mít aspoň jeden plecháček. Takový, do kterého si bude připravovat své oblíbené pití s ještě větší radostí. Ať už je to čaj, káva, limonáda či obyčejná voda. My vám nabízíme plecháček Almara Soap.

Je i skvělým doplňkem do vašeho „zero waste“ arzenálu. Můžete si do něj kdekoliv natočit/nabrat/nalít pití a říci ne nabídkám jednorázových plastových kelímků.

Plecháček není vhodný do myčky ani do mikrovlnné trouby.

Použitá technologie neumožňuje 100% pokrýt ouško hrnku, tj. na oušku či jinde na hrnečku může lehce prosvítat podklad, vzhledem k ruční výrobě jsou přípustné i drobnější vady.

MÁME PLECHÁČKY PRO PRAVÁKY I LEVÁKY, viz obrázek! :) Automaticky posíláme plecháčky pro praváky. Pokud chcete plecháček pro leváka, prosím napište vzkaz při objednávácím procesu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termoláhve a kelímky
Hmotnost: 0.16 kg
Objem: 0,33 l
Průměr: 79 mm
Výška: 81 mm
Materiál: smalt
Není almara jako Almara. Představujeme vám klenot mezi mýdly. Ručně vyráběná přírodní mýdla tvořena lidmi, kteří prostě zboží své vlastní výrobky! Ty tvary, vůně, design, mnoha staletími ověřený způsob výroby. Při ruční výrobě mýdel nepoužívají žádné prefabrikované suroviny. Mýdla jsou vyráběna od základu ručně tradiční metodou za studena, kdy se spojují tuky se zásadou a chemickou reakcí dochází k jejich saponifikaci, čili zmýdelnění. Při výrobě jsou používány pouze rostlinné oleje té nejvyšší kvality, často lisované za studena.

#showmore#

Přírodní mýdlo vyrobené metodou za studena - čili smícháním zásady s olejovou směsí spolu s dalšími přísadami a následným ztuhnutím ve formě - je tradiční produkt, který lidé používají už od nepaměti. Sami poznáte, že při mytí přírodním mýdlem vyrobeným touto metodou budete mít pokožku vyživenou, jemnější a pevnější na dotek.
Mýdla od Almary neobsahují žádné konzervanty. Stejně jako rostlinné oleje, které používáte při vaření, po čase ztrácejí vůni a mohou žluknout. Proto přírodní mýdla nepoužívejte jako klasická komerční mýdla coby voničky do skříní nebo šuplíků s prádlem. Běžná trvanlivost ručně vyráběných mýdel je 1 rok od data výroby.

Nabídku tohoto přírodního blaha mámě doplněnou i o přírodní kosmetiku jako jsou masky, soli do koupele, balzámy a vlasová péče.

Nebojte se vyzkoušet něco nového.