Designová bambusová termolahev s difuzérem 450 ml

Kód: 618
499 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Termolahev je velice praktická, designová a hlavně je obložena lehoučkým a odolným bambusem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lahev má velmi lehké tělo tvořené z udržitelného přírodního bambusu, pod nímž se skrývá dvojitá vrstva z nerezové oceli s vakuovou izolací, která udržuje nápoj teplý nebo studený po dobu 10 hodin.
Díky širokému hrdlu můžete do láhve vložit i kostky ledu. Součástí lahve je i vnitřní nízký difuzér, který ulehčí přípravu oblíbených nápojů.

A budou mít pandy co žrát?

Na bambusové výrobky se používá odrůda moso bamboo neboli Listoklasec jedlý (Phyllostachys edulis), kterou pandy nežerou. Pandy velké, kterých je ve volné přírodě jen asi 1.700 jedinců, se živí především odrůdami Pseudosasa japonica (Bambus metake), Phyllostachys nigra (Černý bambus) a Phyllostachys bissetii (Listoklasec Bissetův). Stejně tak pandy červené. Nemusíte tedy mít obavy, že byste brali pandám bambus od tlamiček.

Bambus je dokonalý eko-materiál

Bambus je právem považován za nejekologičtější materiál pro průmyslovou výrobu. V některých případech může růst až o 100 cm denně (běžně však o několik desítek cm) a je plně obnovitelnou surovinou. Pro jeho ošetřování se nepoužívají žádné chemické pesticidy ani jiné postřiky, neboť bambus sám při růstu produkuje antibakteriální látku zabraňující výskytu škůdců.

Dopad nákupu

Každou minutu se po celém světě kupuje milion plastových lahví, z nichž každá trvá přibližně 500 000 let. Pojďme se obrátit na tuto skutečnost dříve, než převezme náš svět. 
Škodlivé chemikálie v plastové směsi s vodou. Proto by pitná voda nikdy neměla být v kontaktu s plastem, ani s plastovým víčkem! Dokonce ani balená voda už není bezpečná. Podle nejnovějšího výzkumu Světové zdravotnické organizace 90% balené vody obsahuje mikroplasty.  
Přestat pít z plastových lahví pro vaše teplo a životní prostředí.  
 
Pro dlouhou životnost doporučujeme láhev umývat šetrnými ekologickými prostředky na nádobí.
 
Upozornění: termolahev není vhodné vkládat do mikrovlnné ani jiné trouby, do myčky nádobí a ledničky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky a láhve
Záruka: 2 roky
Materiál: bambus, nerezová ocel
Objem: 450 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: