Vermikompostér - multifunkční měrná nádoba - SCOOP

Kód: 1731
99 Kč
Skladem (1 ks)
Multifunkční měrná nádoba je skvělý pomocník při stáčení a ředění výluhu žížalího čaje z vermikompostéru Urbalive.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční měrná nádoba je skvělý pomocník při stáčení a ředění výluhu žížalího čaje z vermikompostéru Urbalive.
 
Oboustranné prohlubně usnadní uchopení nádoby, a pak jen stačí ředit výluh či jiné hnojivo dle pokynů.
 
Objem 1 litr, měrná stupnice po 50 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k domácímu kompostování
Hmotnost: 0.1 kg
Barva: průsvitná
Rozměry (výška, šířka, hloubka): 10 x 17,4 x 10,7 cm
Objem: 1 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Značka Plastia vznikla v roce 1993, aby dala jméno výrobnímu a tvůrčímu programu stejnojmenné firmy, která si drží svoji tradici více jak 25 let. Společnost Plastia byla založena na principech nejlepších tradic evropského rodinného podnikání. Základem jejího úspěchu je výroba a tvorba širokého sortimentu komponentů a výrobků z plastických hmot. Jedná se čistě o české výrobky, přímo z krásné Vysočiny.
K hlavním přidaným hodnotám výrobního programu značky Plastia patří silný důraz na originální užitný design, variabilita a modulárnost jednotlivých produktových značek a opravdový respekt ke všemu živému. Nedílnou součástí aktivit této divize je propracovaný systém společenské odpovědnosti zaměřený na pomoc dětem, ochranu přírody a trvale udržitelný rozvoj.

#showmore#

Slovy firmy: ,,Naše produkty vyvíjíme s ohledem na rostliny a vše živé. Jsou užitečné jak pro člověka, tak pro přírodu. Po každé sezóně je snadno rozeberete, vyčistíte a připravíte na další jaro. I to prodlužuje výrobkům život.''

Plastia věří v silná lokální partnerství, dodavatele si pečlivě vybírají a preferují ty z ČR. Díky vermikompostérům z řady Urbalive minimalizují odpady. Kompostování je vášní i součástí životního stylu. Jedná se o výrobky pro udržitelný život a budování láskyplného vztahu k přírodě cestou životního stylu.

Design a život v souladu s přírodními principy. Díky Urbalive by Plastia se život ve městech zazelená. Přináší výrobky, které usnadňují cestu k přírodě, zdravému životnímu stylu a udržitelnosti přírodních zdrojů. Pěstování rostlin a domácí kompostování se stává přirozenou součástí života i v těch nejrušnějších metropolích. A navíc výrobky Urbalive by Plastia mají styl! Pocházejí z ateliérů nejlepších českých designérů a do vašeho domova vnesou nadčasový šmrnc.

Nebojte se a vyzkoušet něco nového.