Právě probíhá LIKVIDACE SKLADU !! Všechno zboží za velkoobchodní ceny! Při větším odběru možná sleva. Doprava zdarma na vše nad 500 Kč !!

Odličovací přírodní tampónek | cream

Kód: 1245
Značka: Tropikalia
29 Kč –52 %
Odličovací přírodní tampónky | cream
29 Kč –52 % 14 Kč
Skladem
Odličovací přírodní tampónky jsou skvělou alternativou místo těch jednorázových.
Jsou šity ručně z bambusového froté a bavlny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odličovací přírodní tampónky jsou skvělou alternativou místo těch jednorázových.
Jsou šity ručně z bambusového froté a bavlny. Tampónek má perfektní savost a můžete ho používat až do rozpadnutí. Následně ho můžete následně  zahrabat v lesíku či na zahradě. Je plně kompostovatelný.

Šetrná výroba a udržitelnost jsou zde hlavními činiteli.

 

Praní: do 60 stupňů, ideálně v pracím pytlíčku

Vyrobeno ručně v České republice, a to za účelem redukce odpadu a podpory užívání udržitelných materiálů v domácnostech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky na čištění pleti
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.003 kg
Průměr tamponku: 22,5 x 1,6 cm
Materiál: bambusové froté, 100% bavlna
Kusy: 1 ks
Česko-brazilská rodina, která velice miluje přírodu se rozhodla, že osud naší planety jí není ukradený a může pro to něco udělat. Jejich životní styl ji přiměl k tomu, aby k ekologickému životu nabádali také další lidi. A tak se jednoho dne objevila myšlenka s e-shopem, který by mohl všem nabídnout přírodní produkty, které by pomáhaly k tomu, aby se životní prostředí mohlo zlepšit.
Tento „malý“ krok vedl k tomu, že se zrodila značka Tropikalia, která je výsledkem celkové vize. Značka podporuje výrobky, které jsou udržitelné, podporují lokální komunity a zejména jsou vyrobeny z biologicky rozložitelných materiálů.
V naší nabídce od společnosti Tropikalia najdete pratelné odličovací tampóny, nádherné tělové žínky, ale také originální svačinové kapsy, které jsou vyrobeny z konopné látky s membránou.


Nebojte se vyzkoušet něco nového.