Home for Trees

Kód: 1224
50 Kč
Příspěvek

Přispějte na dobrou věc. Každý Váš příspěvek dorovnáme 1:1 z vlastní kapsy :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Projekt Home For Trees je tvořen skupinou lidí, kteří chrání a obnovují zničené lesy. Organizují sázení, uklízení a edukační akce v lesích po celé České republice. Spolupracují dále na aktivitách zaměřujících se na návrat vody do krajiny a to konkrétně na práce pro vznik tůní.

Kromě šíření povědomí ohledně jejich prospěšné činnosti v rámci školení a edukačních programů, pořádají sázecí zážitkové společenské akce pro firmy, kterým i pomáhají na úrovni dobrovolnických aktivit. Zapojují samozřejmě i děti a studenty zákadních i středních škol, aby významu a důležitosti ochrany lesů lépe porozumněly.

,,Naší vizí jsou bohaté zdravé lesy plné rozmanitého života všech forem, které k nim přirozeně náleží. Biodiverzní, harmonická lesní společenství plná ptáků, vody a vláhy, rostlin, hmyzu, hub a dřevin, o něž s láskou a úctou pečujeme a která jsou otevřená každému teď, i všem po nás příchozím.''

 

Jak to u nás chodí?

Všechny vybrané příspěvky každý měsíc souhrnně odešleme na transparentní účet dané organizaci a za každou Vámi darovanou korunu přidáme korunu ze svého. Takže pokud přispějete např. 50 Kč, organizace od nás obdrží 100 Kč.

 

Děkujeme, že pomáháte :)

 


S pravidelnými příspěvky začínáme od října 2020 a k dohledání budou na transparentním účtu Home For Trees, z.ú.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: