Čistý les

Kód: 2257
50 Kč
Příspěvek

Přispějte na dobrou věc. Každý Váš příspěvek dorovnáme 1:1 z vlastní kapsy :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolek FOR4EST z.s. vznikl z dobrovolníků, kteří už dříve pořádali úklidy lesa jako součást dětských letních táborů. Bohužel v posledních letech odpadků v lese stále přibývá. Zvýšená spotřeba zboží generuje odpad a ten se dostává do přírody. Nejvíce plasty, které se hned tak nerozloží. Proto byl v roce 2018 založen tento spolek a "jde se na to od lesa".

,,Spolek pomáhá tyto problémy řešit a zlepšovat tak stav životního prostředí. Abychom zachovali lesy v dobré kondici a čisté pro další generace, úklidy přírody jsou určitě nutné. Zároveň ale vidíme že problém se tím nevyřeší. Každým rokem přibývají odpadky nové. Je potřeba dělat také osvětu a rozšiřovat povědomí společnosti o ochraně přírody a udržitelnosti životního prostředí. Zaměřujeme se zejména na mládež, která je k těmto tématům vnímavá a může v aktivitách chránících prostředí pokračovat dál. V organizování akcí spolupracujeme s dalšími dobrovolníky nebo organizacemi.''

Jak to u nás chodí?

Všechny vybrané příspěvky každý měsíc souhrnně odešleme na transparentní účet dané organizaci a za každou Vámi darovanou korunu přidáme korunu ze svého. Takže pokud přispějete např. 50 Kč, organizace od nás obdrží 100 Kč.

 

Děkujeme, že pomáháte :)

 


S pravidelnými příspěvky začínáme od konce března 2021 a k dohledání budou na transparentním účtu FOR4EST z. s.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: