Almara Soap Keramická miska - červená

Kód: 918
148 Kč
Skladem (1 ks)
Malá keramická mistička, speciálně vyrobena v chráněné dílně Arkádie na sypané masky na tvář.
Jednoduše nasypejte masku do mističky a dolijte malým množstvím vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malá keramická mistička, speciálně vyrobena v chráněné dílně Arkádie na sypané masky na tvář. Jednoduše nasypejte masku do mističky a dolijte malým množstvím vody.

Nicméně misky můžete použít, jakkoli chcete. Klidně jako mističku na jiné druhy kosmetiky, na šperky, hodinky, jakékoli vaše drobnosti a poklady... Je to na vás.

Každý kus je originál, je jinak rovný/křivý a jinak barevný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Keramické a dřevěné mýdlenky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.06 kg
Materiál: keramika
Průměr misky: 6 - 7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Není almara jako Almara. Představujeme vám klenot mezi mýdly. Ručně vyráběná přírodní mýdla tvořena lidmi, kteří prostě zboží své vlastní výrobky! Ty tvary, vůně, design, mnoha staletími ověřený způsob výroby. Při ruční výrobě mýdel nepoužívají žádné prefabrikované suroviny. Mýdla jsou vyráběna od základu ručně tradiční metodou za studena, kdy se spojují tuky se zásadou a chemickou reakcí dochází k jejich saponifikaci, čili zmýdelnění. Při výrobě jsou používány pouze rostlinné oleje té nejvyšší kvality, často lisované za studena.

V mýdlárně se vyrábí hlavně dvě standardní kolekce: přírodní a fancy. A vedle nich oblíbené sezonní edice v limitovaných objemech - limitky.

#showmore#

Přírodní mýdlo vyrobené metodou za studena - čili smícháním zásady s olejovou směsí spolu s dalšími přísadami a následným ztuhnutím ve formě - je tradiční produkt, který lidé používají už od nepaměti. Sami poznáte, že při mytí přírodním mýdlem vyrobeným touto metodou budete mít pokožku vyživenou, jemnější a pevnější na dotek.
Mýdla od Almary neobsahují žádné konzervanty. Stejně jako rostlinné oleje, které používáte při vaření, po čase ztrácejí vůni a mohou žluknout. Proto přírodní mýdla nepoužívejte jako klasická komerční mýdla coby voničky do skříní nebo šuplíků s prádlem. Běžná trvanlivost ručně vyráběných mýdel je 1 rok od data výroby.

Nabídku tohoto přírodního blaha mámě doplněnou i o přírodní kosmetiku jako jsou masky, soli do koupele, balzámy a vlasová péče.

Nebojte se a vyzkoušet něco nového.