GoodWays

Jestli je něco, co naši společnost a životní prostředí zatěžuje skutečně obrovským způsobem, tak jsou to plastové lahve. Najdeme je téměř všude a většina výrobců je používá v masové produkci svých nápojů. A tak se zrodil projekt GoodGlass, který byl dlouhou dobu testován na nejrůznějších kruzích uživatelů, tak aby vyhovoval širokému spektru lidí.
GoodGlass se tak stalo lahví, která má nádherný design z čistých materiálů a nabízí také praktické využití. Díky tomu si můžete vychutnat vaše pití kdykoliv a kdekoliv, a to zcela bez odpadu. Značky GoodWays vznikla v České republice díky mladému páru, který sdílí stejné životní priority.
V rámci naší nabídky tak od značky GoodWays zakoupíte parádní designové lahve i termolahve, rovněž také čajové směsi pro přípravu ledového čaje a přírodní filtry na čistění vody.
5 položek celkem
Vánoční-punč směs koření | 100 g
169 Kč

Vybavujete si tu lahodnou vůni orientálního koření a sušeného ovoce? Vykouzlete si doma tu pravou Vánoční atmosféru <3

Kód: 1658
Fruit-Delight ovocný čaj | 100 g
189 Kč

Zpříjemněte si dlouhé zimní večery ovocným čajem, který Vás pohladí na duši.

Kód: 1657
Breathe&Immune bylinný čaj | 65 g
Tip
199 Kč

Není nic lepšího na zahřátí, než lahodný bylinkový čaj s medem! Bylinkový čaj Breathe & Immune je pro vás ručně a s láskou namíchán na jižní...

Kód: 1655
Cold Brew Tea | 90 g
Tip
Cold Brew Tea | 90 g
Skladem (> 5 ks)
199 Kč

Příprava ledového čaje už nikdy nebude jako dřív! Citronová tráva a pomerančová kůra osvěží a přidá pocit šťavnatosti, zatímco sušené jablíčko...

Kód: 1002
Herbs & Blossoms | 60 g
165 Kč

Herbs & Blossoms - Bylinný Čaj Potěšte své smysly bylinkovým čajem se směsí barevných květů!  

Kód: 999

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem