Právě probíhá LIKVIDACE SKLADU !! Všechno zboží za velkoobchodní ceny! Při větším odběru možná sleva. Doprava zdarma na vše nad 500 Kč !!

Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu vel. L Na hrozně moc kousků

Kód: 161
119 Kč
Skladem
Praktický pomocník pro vaše nákupy na farmářských trzích nebo v obchodech. Už nikdy nebudete muset použít ani jeden zbytečný jednorázový mikrotenový sáček.
Tento sáček je vyrobený z biobavlny, pohodlně unese několik kilogramů, má šikovnou šňůrku na zajištění obsahu a rozhodně se vám na rozdíl od těch obyčejných neprotrhne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na hrozně moc kousků

Sáček je průhledný, takže si prodavač váš nákup může snadno zkontrolovat. Bez problémů na něj přilepíte a pak zase sundáte cenovku z váhy. A pokud se zašpiní, nevadí - je pratelný (ale pozor, může se asi o 10 % srazit).
Zeleninu či ovoce můžete umývat přímo v něm - uschne za chviličku. A na rozdíl od mikrotenových sáčků mají ovoce a zelenina šanci dýchat, takže vám zůstanou déle čerstvé i když je doma ihned nevybalíte. Můžete potraviny v sáčku také i skladovat.
Pytlíky jsou schváleny pro styk s potravinami.

Proč nepoužívat jednorázové pytlíky na pečivo

Pokud nakupujete pečivo v obchodě, tak ročně nejspíš spotřebujete stovky jednorázových mikrotenových nebo speciálních sáčků na pečivo. Ty se často dají obtížně recyklovat, neboť bývají vyrobené z papíru i plastu zároveň - většina jich tak končí ve směsném odpadu a pak na skládce nebo ve spalovně.

Plastové sáčky zamořují naše životní prostředí

Jen v Evropské unii se ročně vyprodukuje kolem 100 milard plastových sáčků. Stejně jako u jednorázových nákupních tašek je drtivá většina použita jen jednou a pak končí v koši nebo poletuje v okolí.
V Česku je průměrná spotřeba 400 plastových sáčků na osobu ročně. Představte si tu hromadu odpadu, kterou můžete zachránit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické sáčky a pytlíky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Kusy: 1 ks
Velikost: L