Sada síťových sáčků, 3 ks

Kód: 324
99 Kč
Skladem (5 ks)
Skladná podpora pro vaše nákupy na farmářských trzích nebo v obchodech. Už nikdy nebudete muset použít ani jeden zbytečný jednorázový mikrotenový sáček.
Tento sáček pohodlně unese několik kilogramů, má šikovnou šňůrku na zajištění obsahu a rozhodně se vám na rozdíl od těch obyčejných neprotrhne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sáček je průhledný, takže si prodavač váš nákup může snadno zkontrolovat. Bez problémů na něj přilepíte a pak zase sundáte cenovku z váhy. A pokud se zašpiní, nevadí - je snadno omyvatelný tekoucí vodou a mýdlem.
Zeleninu či ovoce můžete umývat přímo v něm - uschne za chviličku. A na rozdíl od mikrotenových sáčků mají ovoce a zelenina šanci dýchat, takže vám zůstanou déle čerstvé i když je doma ihned nevybalíte. Můžete potraviny v sáčku také i skladovat.
Pytlíky jsou schváleny pro styk s potravinami.

Proč nepoužívat jednorázové pytlíky na pečivo

Pokud nakupujete pečivo v obchodě, tak ročně nejspíš spotřebujete stovky jednorázových mikrotenových nebo speciálních sáčků na pečivo. Ty se často dají obtížně recyklovat, neboť bývají vyrobené z papíru i plastu zároveň - většina jich tak končí ve směsném odpadu a pak na skládce nebo ve spalovně.

Plastové sáčky zamořují naše životní prostředí

Jen v Evropské unii se ročně vyprodukuje kolem 100 milard plastových sáčků. Stejně jako u jednorázových nákupních tašek je drtivá většina použita jen jednou a pak končí v koši nebo poletuje v okolí.
V Česku je průměrná spotřeba 400 plastových sáčků na osobu ročně. Představte si tu hromadu odpadu, kterou můžete zachránit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické sáčky a pytlíky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Kusy: 3 ks
Velikost | červený (S): 31 x 20 cm
Velikost | zelený (M): 31 x 30 cm
Velikost | modrý (L): 31 x 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: