Právě probíhá LIKVIDACE SKLADU !! Všechno zboží za velkoobchodní ceny! Při větším odběru možná sleva. Doprava zdarma na vše nad 500 Kč !!

Beco Hemp Ring hračka pro psy

Kód: 2478
Akce
Značka: Beco
308 Kč –35 %
Beco Hemp Ring hračka pro psy
308 Kč –35 % 199 Kč
Skladem (2 ks)
Robustní konopné lano Beco Hemp Ring, se kterým se můžete hrát vy a váš pes.
Je bezpečné, čistí zuby vašeho psa a je vyrobeno z farmy s nízkým dopadem na životní prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti:

  • Vyrobeno z udržitelných zdrojů
  • Vyrobeno z konopí a recyklované bavlny
  • Robustní provedení
  • Odolné a pevné
  • Čistí zuby
  • Materiál na jeho výrobu pochází z farmy s nízkým dopadem na životní prostředí

V čem je tedy toto lano výjimečné?

Čistí zuby
Pevné vlákna konopného lana působí jako přírodní zubní kartáček a pomáhají odstraňovat špatné látky, které se na zubech vašeho psa shromažďují po celý den. Čím více lano obžúvajú, tím jsou jejich zuby čistší. Čím jsou zuby čistší, tím více mohou žvýkat.
Je bezpečné
Konopí má krátká vlákna, u kterých je nepravděpodobné, že by po jejich požití ublížili a měly by přirozeně procházet trávicím traktem. Stále však doporučujeme, abyste na psa dohlíželi, když se hraje s jakoukoli hračkou. Jinak nikdy nevíte, k jakému neplechu se dostanou.
Konope jako udržatelný zdroj materiálu
Konopí roste hojně i bez potřeby pesticidů. Roste neuvěřitelně hustě a vysoko a uvolňuje tak vzácnou ornou půdu pro další plodiny. Potřebuje velmi málo vody a vrátí 60 - 70% svých živin zpět do půdy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické hračky pro psy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zábavné a inovativní produkty pro domácí zvířátka.
Beco Pets je společnost, která bylo založena ve Velké Británii v roce 2009. Jejím zaměřením jsou zábavné produkty pro domácí mazlíčky. Veškeré výrobky jsou tvořené tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Vyrábí příslušenství z recyklovaných netoxických materiálů, které však nevedou k výraznému zdražení produktů či poklesu jejich kvality.
V Beco vyrábí své gumové výrobky z šetrné gumy, která obsahuje rýžové slupky. Ty jsou vedlejším produktem rýžových farem. Guma je tak biologicky odbouratelná, a dokonce bez BPA a ftalátů. Kromě zábavných produktů se společnost soustředí také na výrobu misek, které jsou 100% biologicky rozložitelné, neboť jsou vyráběny z bambusu. Při výrobě jsou také využívány materiály jako bavlna, vlna či konopí. Konopí dodává hračkám jejich pevnost a vysokou odolnost.