Právě probíhá LIKVIDACE SKLADU !! Všechno zboží za velkoobchodní ceny! Při větším odběru možná sleva. Doprava zdarma na vše nad 500 Kč !!

Ecoheart Bambusový kartáček (extra soft) - zelený

Kód: 2136
Značka: Ecoheart
127 Kč
Na dotaz
Prémiový zubní kartáček z ekologicky nezávadných materiálů udrží čisté zuby, karmu i přírodu.
Tělo z ručně opracovaného bambusu perfektně sedne do ruky a díky použitému přírodnímu oleji vůbec neklouže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní, jemné nylonové štětinky s optimální hustotou a přesným střihem se dostanou i k těm nejukrytějším nečistotám. Jemnost štětinek je přitom porovnatelná s extra soft třídou jiných kartáčků. Většina finančních prostředků z prodeje těchto štětináčů putuje na realizaci kartáčkovny na Slovensku. Cílem projektu je oživit tradiční řemeslo, využívat lokální zdroje a dát práci lidem s nejrůznějšími hendikepy.
Samozřejmě neobsahuje ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).
Upozorňujeme, že zpočátku se výjimečně může stát, že vám několik jednotlivých štětinek vypadne. Důvod je ten, že do bambusu štětinky nelze tak efektivně uchytit jako do plastu. Ale není třeba se nijak bát - nijak to nesnižuje funkčnost kartáčku.

Jak kartáček zkompostovat?

  • Až vám kartáček doslouží, jednotlivé štětinky vytáhněte pinzetou a hoďte do kontejneru na plast. Říkáte, že je to piplačka? My musíme potvrdit úžasné relaxační účinky této aktivity.
  • Hlavičku kartáčku nařízněte nožem, odlomte a hoďte do komunálního odpadu. Mohly by v ní totiž zůstat zbytky postříbřených plíšků na uchycení štětinek a ty by v kompostu uškodily žížalám.
  • Dřevěné tělo kartáčku zkompostujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bambusové zubní kartáčky
Hmotnost: 0.02 kg
Barva: zelená
Tloušťka vlákna: 0,15 mm
Délka štětin: 11 mm
Počet otvorů: 34
Počet štětinek: 1.700
Délka hlavy: 2,5 cm
Materiál štětinek: Nylon6
Třída jemnosti štětin: Extra soft
Země původu: Čína
Materiál obalu: papírová krabička
Že je osobní hygiena a péče o chrup nudná nezbytnost? Slovenské udržitelné vychytávky Ecoheart dost možná změní váš názor. Jejich zubní kartáčky z ručně opracovaného bambusu s jemnými nylonovými štětinkami ve veselých barvách, 100% přírodní ústní vody a zubní pasty s přírodními výtažky promění vaši každodenní očistnou rutinu v blahodárný rituál. Pro planetu, vaše zdraví i karmu.

Ve svěžích pastách a ústních vodách nenajdete ani špetku pochybných syntetických látek a vaše eko duše poskočí radostí nad skleněnými obaly. S každým zakoupeným výrobkem navíc přispíváte na dobročinné účely a pomáháte zrodu unikátní kartáčkovny na Slovensku, která by měla začít tvořit kartáčky z lokálního dřeva již během několika měsíců. S produkty od Ecoheart budete zkrátka v zrcadle potkávat hrdinu, který nepřitěžuje životnímu prostředí zbytečnými plasty, pečuje o své zdraví a pomáhá druhým.


Nebojte se vyzkoušet něco nového.