Právě probíhá LIKVIDACE SKLADU !! Všechno zboží za velkoobchodní ceny! Při větším odběru možná sleva. Doprava zdarma na vše nad 500 Kč !!

Brčko bambusové Ke každým 5 kusům kartáček zdarma

Kód: 108
49 Kč –20 %
Bambusové brčko
49 Kč –20 % 39 Kč
Na dotaz
Brčka z udržitelně pěstovaného bambusu. Vychutnejte si váš oblíbený nápoj stylově a udržitelně. S tímto jednoduchým bambusovým brčkem to půjde snadno.
Zamilují si ho všichni, děti i dospělí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řekněte stop jednorázovým plastovým produktům a dodejte šmrnc drinkům nejen na zahradní párty nebo narozeninové oslavě s těmito opakovaně použitelnými bambusovými kousky. Brčko není v ničem zabaleno, podporuje tedy myšlenku zero waste.
Brčko je 100% rozložitelné a neobsahuje žádná lepidla. Je vysoce odolné, vydrží vám dlouhé roky a samozřejmě do nápojů neuvolňuje žádné nežádoucí látky, lepidla, nátěry, těžké kovy a ani z nápojů nepřebírají chutě.
Bambusová brčka jsou vhodná pro styk s teplými i studenými, nealkoholickými i alkoholickými nápoji. Až doslouží, stačí jej vrátit Zemi a zakopat kdekoliv v lese či používat libovolně při zahradničení.
Aby brčko vydrželo co nejdéle, doporučujeme jej po každém použití důkladně vysušit a vyčistit kartáčkem na čištění brček.

A budou mít pandy co žrát?

Na bambusová brčka se používá odrůda moso bamboo neboli Listoklasec jedlý (Phyllostachys edulis), kterou pandy nežerou. Pandy velké, kterých je ve volné přírodě jen asi 1.700 jedinců, se živí především odrůdami Pseudosasa japonica (Bambus metake), Phyllostachys nigra (Černý bambus) a Phyllostachys bissetii (Listoklasec Bissetův). Stejně tak pandy červené. Nemusíte tedy mít obavy, že byste brali pandám bambus od tlamiček.

Bambus je dokonalý eko-materiál

Bambus je právem považován za nejekologičtější materiál pro průmyslovou výrobu. V některých případech může růst až o 100 cm denně (běžně však o několik desítek cm) a je plně obnovitelnou surovinou. Pro jeho ošetřování se nepoužívají žádné chemické pesticidy ani jiné postřiky, neboť bambus sám při růstu produkuje antibakteriální látku zabraňující výskytu škůdců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bambusová brčka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.007 kg
Kusy: 1 ks
Délka: 20 cm